O kamenném dvoře

Venkovské sídlo Horse Park Kamenný Dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše, pouhých 45 km od Prahy. Jedná se o bývalý statek z roku 1879, který byl citlivě zrekonstruován, a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Celý areál je zcela privátní, v době pronájmu bude určen pouze Vám a Vašim hostům. Zajistíme občerstvení, technické zázemí i ubytování pro Vaše hosty, případně i doprovodné služby jako květinovou výzdobu, dekoraci prostředí, hudbu, profesionálního fotografa či vizážistu a mnoho dalšího. Veškeré Vaše požadavky a přání budou řešeny individuálně na základě osobní domluvy, kdy Vám vyjdeme maximálně vstříc.

Prostory

Venkovské sídlo zahrnuje Velký klub, Nádvoří, Svatební palouk a Špejchar. 

Velký klub

Klub je vybaven špičkovým technickým zázemím včetně promítacího plátna, data projektoru a prostorového ozvučení. Prostor je velice variabilní, komfortně v něm lze usadit až 85 osob a je ideální variantou pro servírovaný oběd. Velký klub je klimatizovaný.

Nádvoří / Svatební palouk

V areálu Horse Parku realizujeme venkovní obřady, a to buď v prostoru Nádvoří nebo Svatebního palouku. Prostor přizpůsobíme a upravíme dle Vašich představ. V případě špatného počasí využijeme pro svatební obřad Anglický klub.

Špejchar

Původní zrekonstruovaný Špejchar disponuje otevřeným grilem a tanečním prostorem. Máte tak možnost se příjemně bavit a zároveň vychutnávat čerstvě grilované delikatesy.

Občerstvení

Tým profesionálů vedený naším šéfkuchařem sestaví a připraví svatební menu přesně podle Vašich představ. V nabídce najdete vysoce kvalitní studené i teplé pokrmy, polévky, přílohy i dezerty. Samozřejmostí je práce s čerstvými surovinami a to od lokálních i zahraničních dodavatelů. Objednat si lze rovněž vynikající a zcela výjimečné svatební dorty.

Nabídka nápojů zahrnuje výběr vysoce kvalitních vín od lokálních i zahraničních dodavatelů, pivo českých i zahraničních značek, výběr domácích limonád. Po celou dobu akce podáváme zdarma kohoutkovou vodu v karafách.
V příloze najdete ukázkový návrh servírovaného menu i večerního rautu, které samozřejmě rádi upravíme dle Vašich požadavků

Ubytování

Komfortně ubytujeme 18 osob ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici je rovněž 8 přistýlek.

 

Click here - fbetting view betfair bonus